JAGODA
KAMCZACKA

Wino owocowe z jagody kamczackiej to niewątpliwie rarytas na polskich stołach. Przyjemne zarówno dla wielbicieli owocowych trunków, jak również dla ciekawych nowości amatorów. Cierpka nuta przeplatająca się z długim, leśnym aromatem to zwiastun niezapomnianych doznań smakowych.
Moi przodkowie byli doceniani w tradycji ludowej krain Azji. Polska to mój nowy dom. Dojrzewałam w okolicy Grójca. Mam w sobie wszystkie skarby natury. Nazywają mnie eliksirem życia ze względu na moje walory smakowe. Zachwycę Cię wyjątkowym zapachem i purpurową głębią koloru.
Pełne, złożone wino ze średnią kwasowością oraz zbalansowaną ilością tanin.Końcowy posmak jest przyjemnie długi z intensywnymi odczuciami owocowego aromatu soczystych jagód. Purpurowy kolor i złożona konsystencja. Wino łączy się z wykwintnymi mięsami.
Wino DiWine z jagody kamczackiej
półsłodkie
alkohol 13% obj.
750 ml
rok produkcji 2021
region: Grójec
owoce: Wojtek i Zojka 100%
produkt limitowany

Cena: 99 zł

JAGODA KAMCZACKA
Z CZARNĄ PORZECZKĄ

Wino z jagody kamczackiej i czarnej porzeczki DiWine to połączenie złożonych i doskonale zbilansowanych smaków i właściwości obu owoców w unikatowym trunku. Posiada potencjał starzenia. Doskonałe do samodzielnej degustacji, ale dobrze komponuje się również z większością mięs, oraz dziczyzną.
Razem tworzymy zgrany duet. Doceniano mnie w tradycji ludowej krain Azji. Nazywają mnie eliksirem życia ze względu na moje walory smakowe. Okolice Grójca to mój nowy dom. Ja z kolei dorastałam w okolicy Siedlec na skraju sosnowego lasu. Miło nam gościć w Twoim domu, Jagoda Kamczacka i Czarna Porzeczka.
Wino owocowe z jagody kamczackiej i czarnej porzeczki to niewątpliwie rarytas na polskich stołach. Przyjemne zarówno dla wielbicieli owocowych trunków, jak również dla ciekawych nowości amatorów. Cierpka nuta przeplatająca się z długim, porzeczkowym aromatem to zwiastun oryginalnych doznań smakowych.
Wino DiWine z jagody kamczackiej i czarnej porzeczki
półwytrawne
alkohol 13% obj.
750 ml
rok produkcji 2021
region: Grójec / Siedlce
owoce: Wojtek i Zojka, Ben Grey 100%
produkt limitowany

Cena: 89 zł

Czarna
porzeczka

Wino owocowe DiWine z czarnej porzeczki jest produkowane według autorskiej receptury ze starannie wyselekcjonowanych owoców odmiany Ben Hope. Solidna koncentracja czarnej porzeczki czyni je wielką gratką dla smakoszy tego owocu. Wydobywamy bogactwo smaku, wykwintny aromat i moc walorów prozdrowotnych w ściśle określonej procedurze i warunkach
Na słowiańskich biesiadach gościłam na stołach w postaci wina i tańczyłam do białego rana z weselnikami. Wspierałam pradawną medycynę ludową swoimi uzdrawiającymi właściwościami. Krzepiłam dzieci witaminami.
Oczaruj zmysły esencją czarnej porzeczki... w celebracji wyjątkowych chwil z partnerem, albo relaksując ciało w kobiece dni. Wyraź sobie wdzięczność za istnienie. Zakochaj się w sobie.

wino z czarnej porzeczki
13% alk.
kolor: głębokie bordo
do wyboru: półsłodkie/półwytrawne.
Zbiory: Kazimierz Dolny, Polska
Świetnie nadaje się na grzańca. Spróbuj.
Zainspiruj się: koktajl z winem

Cena: 66 zł

Czerwona
porzeczka

Wino owocowe DiWine z czerwonej porzeczki zabierze Cię w ekscytującą podróż po gorącym, letnim ogrodzie. Kwintesencją starannie wyselekcjonowanej odmiany Rondom czerwonej porzeczki jest rubinowa barwa naszego szlachetnego trunku oraz wyborny zapach i wyrazisty smak.
Na słowiańskich biesiadach gościłam na stołach w postaci wina i tańczyłam do białego rana z weselnikami. Wspierałam pradawną medycynę ludową swoimi uzdrawiającymi właściwościami. Krzepiłam dzieci witaminami.
Zaproś wino z czerwonej porzeczki na spotkanie z przyjaciółkami w magicznym ogrodzie orzeźwienia i błogiego letniego relaksu. Cieszcie się swoim towarzystwem i bawcie życiem.

13% alk.
rubinowy kolor
do wyboru: półsłodkie/półwytrawne
koniecznie podawaj schłodzone
zbiory: Iłża, Polska
Pij schłodzone
Zainspiruj się: koktajl z winem

Cena: 59 zł

Czy masz ukończone 18 lat?

Ta strona internetowa przeznaczona jest wyłącznie dla osób pełnoletnich